در سالهای نه چندان دور و حتی در حال حاضر، بسیاری از مغازه های طلافروشی در طول روز چهار نوبت طلاهای موجود در ویترین را چیده و بعد از اتمام ساعت کاری آنها را جمع آوری نموده و درگاوصندوققرار می دهند. علاوه براین، امینت در چنین محیط هایی حرف اول را میزند و کوچکترین غفلت از آن در نهایت آسیب های زیادی را به همراه خواهد داشت. به منظور رفع چنین محدودیت هایی، طراحی و تولیدگاوصندوق آسانسورییا زیرویترینی صورت گرفته و با استقبال بسیار بالایی مواجه شد.

این گروه از گاوصندوق ها از دو بخش تشکیل شده اند و قسمت بالایی به عنوان ویترین استفاده شده و با فشردن یک دکمه، ویترین به قسمت پایینی منتقل شده و درب آن قفل میشود. بدنهگاوصندوق آسانسوریاز فولاد بوده و میزان ضخامت در آنها به اندازه ایست که با ضربه و آتش سوزی هیچگونه آسیبی به آنها وارد نمیشود.

تفاوت گاوصندوق آسانسوری با سایر گاوصندوق ها

نوع طراحی و شکل ظاهریگاوصندوق های زیرویترینیبا سایر انواع گاوصندوق ها کاملا متفاوت بوده و مکانیزم عملکردی آنها با هم فرق دارد. اولین تفاوت اینگاوصندوقبا سایر گزینه ها در ابعاد و اندازه بخش های مختلف آن می باشد. برخلافگاوصندوقخانگی و اداری، ابعاد این تجهیزات بسیار بزرگ بوده و وزن آنها نیز سنگین تر است.علاوه براین، به منظور پیاده سازی مکانیزم باز و بسته شدن آنها از تجهیزاتی مانند موتور و گیربکس استفاده میشود.

لازم به ذکر است که مکانیزم های به کار رفته در این گروه از گاوصندوق ها متفاوت بوده و از رایج ترین آنها می توان به استفاده از مکانیزم حرکتی بال اسکرو، سیم بکسل، جک و پیچ و هیدرولیک اشاره نمود. خروجی تمام مکانیزم های اشاره شده در نهایت حرکت نرم و روان بالا و پایین رفتنگاوصندوق آسانسوریبدون صدا و استهلاک می باشد.

مزایای استفاده از گاوصندوق آسانسوری

با توجه به بدنه بسیار مقاوم و همچنین مکانیزم های به کار رفته برای باالا و پایین رفتن ویترین موجود درگاوصندوق، استفاده از آن مزایای متعددی را به همراه دارد که از جمله آنها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • مقاومت بالا در برابر آتش سوزی و ضربه
  • جلوگیری از ورود آسیب به جواهرات به دلیل تماس زیاد با دست
  • امنیت بالا و جمع آوری تمام ویترین در مدت زمان کوتاه در لحظه سرقت، اغتشاش و غیره
  • افزایش زمان و راندمان کاری به دلیل حذف زمان چیدن و جمع آوری محتویات ویترین
  • تنوع در اندازه و ابعاد گاوصندوق متناسب با فضای داخلی فروشگاه
  • قابلیت اتصال به ups در شرایط قطع برق

به وبلاگ خود خوش امدید

گاوصندوق آسانسوری

منابع نظام مهندسی شهرسازی

های ,گاوصندوق ,ویترین ,مکانیزم ,استفاده ,ها ,بوده و ,گاوصندوق ها ,استفاده از ,از گاوصندوق ,گاوصندوق آسانسوری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
moderne holderr shahrfarshe golshancyad harmonierbaran ytrialism gerdochandsepid frectaledihonar iraneurope01 negarahmadi1